Fiber Optic Lead Assemblies

: 1.855 Ürün Bulundu
Filtre Düzeni:
0 filtre seçildi
1.855 Ürün Bulundu Sonuçları güncellemek için lütfen "Filtreleri Uygula" düğmesine tıklayın
Filtreleri uygulamaya devam et veya Sonucu Göster Sonucu Göster
Min./Maks. Stok Durumu

Hatırla kutucuğu seçildiğinde, en son filtre tercihlerinizi gelecek aramalarınız için kaydederiz

Uyum
Min./Maks. Üretici
Min./Maks. Fibre Optic Connector A
Min./Maks. Fibre Optic Connector B
Min./Maks. No. of Fibres
Min./Maks. Fibre Type
Min./Maks. External Diameter
Min./Maks. Lead Length - Metric
Min./Maks. Fibre Diameter
Min./Maks. Product Range
Paketleme

Sözleşme fiyatı ekranı şu anda kullanılamıyor. Gösterilen fiyatlar standart perakende fiyatlarıdır; verilen siparişler işleme alındıktan sonra sözleşme fiyatı uygulanacaktır.

 
Seçilenleri Karşılaştır Karşılaştır (0)
  Üretici Parça No. Sipariş Kodu Açıklama / Üretici
Stok Durumu Fiyatı:
Fiyat
Miktar
Fibre Optic Connector A Fibre Optic Connector B No. of Fibres Fibre Type External Diameter Lead Length - Metric Fibre Diameter Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
885374505
885374505 - Fibre Optic Cable, Multimode, 2 Fibres, 50µm / 125µm, LC Duplex to LC Duplex, 5 m

3884598

Fibre Optic Cable, Multimode, 2 Fibres, 50µm / 125µm, LC Duplex to LC Duplex, 5 m

MOLEX

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 28,84 € 5+ 26,55 € 10+ 25,74 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 5m 50µm / 125µm 88537 Series
885366803
885366803 - Fibre Optic Cable, Multimode, 50µm / 125µm, MTP to LC Duplex, 3 m

3884611

Fibre Optic Cable, Multimode, 50µm / 125µm, MTP to LC Duplex, 3 m

MOLEX

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 159,63 € 5+ 154,72 € 10+ 150,10 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
MTP LC Duplex (4) - Multimode - 3m 50µm / 125µm 88536 Series
1062250124
1062250124 - Fibre Optic Cable, Singlemode, 12 Fibres, MPO Jack to MPO Jack, 15 m

3884617

Fibre Optic Cable, Singlemode, 12 Fibres, MPO Jack to MPO Jack, 15 m

MOLEX

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 150,45 € 5+ 145,83 € 10+ 141,46 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
MPO Jack MPO Jack 12Fibres Singlemode - 15m - 106225 Series
885374503
885374503 - Fibre Optic Cable, Multimode, 2 Fibres, 50µm / 125µm, LC Duplex to LC Duplex, 3 m

3884597

Fibre Optic Cable, Multimode, 2 Fibres, 50µm / 125µm, LC Duplex to LC Duplex, 3 m

MOLEX

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 25,46 € 5+ 23,44 € 10+ 22,72 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 3m 50µm / 125µm 88537 Series
1062250104
1062250104 - Fibre Optic Cable, Multimode, 12 Fibres, 50µm / 125µm, MPO Jack to MPO Jack, 15 m

3884621

Fibre Optic Cable, Multimode, 12 Fibres, 50µm / 125µm, MPO Jack to MPO Jack, 15 m

MOLEX

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 179,96 € 5+ 174,42 € 10+ 169,21 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
MPO Jack MPO Jack 12Fibres Multimode - 15m 50µm / 125µm -
885373510
885373510 - Fibre Optic Cable, Multimode, 2 Fibres, 50µm / 125µm, LC Duplex to LC Duplex, 10 m

3884595

Fibre Optic Cable, Multimode, 2 Fibres, 50µm / 125µm, LC Duplex to LC Duplex, 10 m

MOLEX

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 39,28 € 5+ 36,16 € 10+ 35,05 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 10m 50µm / 125µm 88537 Series
885366805
885366805 - Fibre Optic Cable, Multimode, 50µm / 125µm, MTP to LC Duplex, 5 m

3884613

Fibre Optic Cable, Multimode, 50µm / 125µm, MTP to LC Duplex, 5 m

MOLEX

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 132,13 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
MTP LC Duplex (4) - Multimode - 5m 50µm / 125µm 88536 Series
885366705
885366705 - Fibre Optic Cable, Multimode, 1 Fibres, 50µm / 125µm, MTP to MTP, 5 m

3884608

Fibre Optic Cable, Multimode, 1 Fibres, 50µm / 125µm, MTP to MTP, 5 m

MOLEX

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 52,13 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
MTP MTP 1Fibres Multimode - 5m 50µm / 125µm 88536 Series
885374501
885374501 - Fibre Optic Cable, Multimode, 2 Fibres, 50µm / 125µm, LC Duplex to LC Duplex, 1 m

3884596

Fibre Optic Cable, Multimode, 2 Fibres, 50µm / 125µm, LC Duplex to LC Duplex, 1 m

MOLEX

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 21,30 € 5+ 19,61 € 10+ 19,00 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 1m 50µm / 125µm 88537 Series
885366205
885366205 - Fibre Optic Cable, Singlemode, 1 Fibres, MTP to MTP, 5 m

3884602

Fibre Optic Cable, Singlemode, 1 Fibres, MTP to MTP, 5 m

MOLEX

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 40,54 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
MTP MTP 1Fibres Singlemode - 5m - 88536 Series
885366203
885366203 - Fibre Optic Cable, Singlemode, 1 Fibres, MTP to MTP, 3 m

3884601

Fibre Optic Cable, Singlemode, 1 Fibres, MTP to MTP, 3 m

MOLEX

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 83,96 € 5+ 77,50 € 10+ 75,95 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
MTP MTP 1Fibres Singlemode - 3m - 88536 Series
885366703
885366703 - Fibre Optic Cable, Multimode, 1 Fibres, 50µm / 125µm, MTP to MTP, 3 m

3884607

Fibre Optic Cable, Multimode, 1 Fibres, 50µm / 125µm, MTP to MTP, 3 m

MOLEX

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 120,37 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
MTP MTP 1Fibres Multimode - 3m 50µm / 125µm 88536 Series
1062250103
1062250103 - Fibre Optic Cable, Multimode, 12 Fibres, 50µm / 125µm, MPO Jack to MPO Jack, 10 m

3884620

Fibre Optic Cable, Multimode, 12 Fibres, 50µm / 125µm, MPO Jack to MPO Jack, 10 m

MOLEX

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 147,44 € 5+ 142,91 € 10+ 138,64 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
MPO Jack MPO Jack 12Fibres Multimode - 10m 50µm / 125µm 106225 Series
885366503
885366503 - Fibre Optic Cable, Singlemode, MTP to LC Duplex, 3 m

3884605

Fibre Optic Cable, Singlemode, MTP to LC Duplex, 3 m

MOLEX

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 140,10 € 5+ 135,79 € 10+ 131,74 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
MTP LC Duplex (4) - Singlemode - 3m - 88536 Series
PCRS_LCUX_LCUX_A221T_30.0_SS
PCRS_LCUX_LCUX_A221T_30.0_SS - Fibre Optic Cable, 30 m, Singlemode, UPC, 2 Fibres, LC Duplex

2775314

Fibre Optic Cable, 30 m, Singlemode, UPC, 2 Fibres, LC Duplex

HUBER+SUHNER

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 22,97 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - 2Fibres - - 30m - -
PXF4050AAA
PXF4050AAA - Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 5m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

2892922

Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 5m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

BULGIN LIMITED

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 32,62 € 5+ 31,68 € 10+ 30,74 € 25+ 29,79 € 50+ 28,85 € 100+ 27,91 € Daha Fazla Fiyatlandırma...

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres - - 5m - -
PXF4053AAA
PXF4053AAA - Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 1m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

2892924

Fibre Optic Cable, IP66/IP68/IP69K, 1m, 9µm / 125µm, Singlemode, 1 Fibre, LC to LC

BULGIN LIMITED

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 58,61 € 5+ 48,53 € 10+ 46,18 € 25+ 42,78 € 50+ 39,91 € 100+ 37,62 € Daha Fazla Fiyatlandırma...

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC LC 1Fibres Singlemode - 1m 9µm / 125µm BUCCANEER 4000
1115554
1115554 - FIBRE CABLE, ST DUPLEX-ST DUPLEX, MM, 5M

3462817

FIBRE CABLE, ST DUPLEX-ST DUPLEX, MM, 5M

PHOENIX CONTACT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 115,07 € 5+ 112,77 € 10+ 110,47 € 25+ 108,17 € 50+ 105,86 € 100+ 103,56 € Daha Fazla Fiyatlandırma...

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
ST Duplex ST Duplex 2Fibres Multimode - 5m 50µm / 125µm -
21.15.8751
21.15.8751 - Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 1 m Length

3003066

Fibre Optic Jumper Cable, Multimode, LC Duplex, 50µm / 125µm, 2 Fibres, 1 m Length

ROLINE

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 8,91 € 3+ 8,29 € 5+ 8,01 € 10+ 7,82 € 15+ 7,63 € 25+ 7,40 € Daha Fazla Fiyatlandırma...

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode - 1m 50µm / 125µm -
1-2835699-0
1-2835699-0 - Fibre Optic Cable, Singlemode, 9µm / 125µm, LC Simplex-Pigtail, 10 m

3779200

Fibre Optic Cable, Singlemode, 9µm / 125µm, LC Simplex-Pigtail, 10 m

TE CONNECTIVITY

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 223,74 € 5+ 220,01 € 10+ 216,28 € 25+ 201,35 € 50+ 198,39 € 100+ 194,42 € Daha Fazla Fiyatlandırma...

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Simplex Pigtail 12Fibres Singlemode - 10m 9µm / 125µm -
F700242
F700242 - Fibre Optic Cable, Singlemode, 3 mm, FC-FC, 246 ft/75 m

3531782

Fibre Optic Cable, Singlemode, 3 mm, FC-FC, 246 ft/75 m

GLOBAL COMMUNICATIONS

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 53,55 € 3+ 49,58 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - -Fibres - - 75m - -
F700241
F700241 - Fibre Optic Cable, Singlemode, 3 mm, FC-FC, 328 ft/100 m

3531783

Fibre Optic Cable, Singlemode, 3 mm, FC-FC, 328 ft/100 m

GLOBAL COMMUNICATIONS

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 76,68 € 3+ 71,39 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
FC FC - Singlemode - 100m 3mm -
F700243
F700243 - Fibre Optic Cable, Singlemode, 3 mm, FC-FC, 164 ft/50 m

3531687

Fibre Optic Cable, Singlemode, 3 mm, FC-FC, 164 ft/50 m

GLOBAL COMMUNICATIONS

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 44,30 € 3+ 40,99 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
FC FC - Singlemode - 50m 3mm -
1111536
1111536 - FIBRE CABLE, ST DUPLEX-ST DUPLEX, MM, 3M

3462790

FIBRE CABLE, ST DUPLEX-ST DUPLEX, MM, 3M

PHOENIX CONTACT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 67,24 € 5+ 65,90 € 10+ 64,55 € 25+ 63,21 € 50+ 61,86 € 100+ 60,52 € Daha Fazla Fiyatlandırma...

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
ST Duplex ST Duplex 2Fibres Multimode - 3m 62.5µm / 125µm -
PXF6050CAB
PXF6050CAB - FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, SM

3265693

FIBRE CABLE, LC DUPLEX-LC DUPLEX, SM

BULGIN LIMITED

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 85,06 € 5+ 79,96 € 10+ 70,37 € 25+ 68,96 € 50+ 67,56 € 100+ 66,15 € Daha Fazla Fiyatlandırma...

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode - 10m 9µm / 125µm -