Fibre Optic Transceiver Modules

: 76 Ürün Bulundu
Filtre Düzeni:
0 filtre seçildi
76 Ürün Bulundu Sonuçları güncellemek için lütfen "Filtreleri Uygula" düğmesine tıklayın
Filtreleri uygulamaya devam et veya Sonucu Göster Sonucu Göster
Min./Maks. Stok Durumu

Hatırla kutucuğu seçildiğinde, en son filtre tercihlerinizi gelecek aramalarınız için kaydederiz

Uyum
Min./Maks. Üretici
Min./Maks. Wavelength Typ
Min./Maks. Supply Voltage
Min./Maks. Data Rate Max
Min./Maks. Product Range
Paketleme

Sözleşme fiyatı ekranı şu anda kullanılamıyor. Gösterilen fiyatlar standart perakende fiyatlarıdır; verilen siparişler işleme alındıktan sonra sözleşme fiyatı uygulanacaktır.

 
Seçilenleri Karşılaştır Karşılaştır (0)
Genişletilmiş Özellikler Özellikler
Özellikleri tabloya ekle

Tablonun sonundaki sütunlara eklenmesini istediğiniz özellikleri seçin.

  Üretici Parça No. Sipariş Kodu Açıklama / Üretici
Stok Durumu Fiyatı:
Fiyat
Miktar
Wavelength Typ Supply Voltage Data Rate Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-57B4APZ
AFBR-57B4APZ - Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

2917843

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 46,12 € 5+ 44,03 € 10+ 41,93 € 50+ 38,86 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 50Mbaud -
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

3677041

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 22,97 € 5+ 21,74 € 10+ 18,54 € 50+ 18,20 € 100+ 17,88 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
ABCU-5731ARZ
ABCU-5731ARZ - Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

2358218

Fiber Optic Transceiver, SFP, RJ-45, 3.3 VDC, 1.25 Gbps

FOXCONN

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 93,49 € 5+ 77,46 € 10+ 69,45 € 50+ 64,11 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- 3.3VDC 1.25Gbps -
AFBR-57R5APZ
AFBR-57R5APZ - Fiber Optic Transceiver, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

1651734

Fiber Optic Transceiver, SFP, LC Port, 850 nm, 3.3 V, 4.25 Gbps

FOXCONN

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 31,99 € 5+ 30,13 € 10+ 28,26 € 50+ 27,90 € 100+ 27,53 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 4.25Gbps -
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ - Fiber Optic Transceiver, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450068

Fiber Optic Transceiver, Duplex ST Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 28,96 € 5+ 27,26 € 10+ 22,41 € 50+ 20,97 € 100+ 20,26 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
HFBR-57E5APZ
HFBR-57E5APZ - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

1863194

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.6 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 48,92 € 5+ 44,73 € 10+ 41,72 € 50+ 38,43 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.6V 125Mbaud -
AFBR-57E6APZ-HT
AFBR-57E6APZ-HT - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917845

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 49,84 € 5+ 47,22 € 10+ 40,52 € 50+ 38,51 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-59F2Z
AFBR-59F2Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

2917738

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 22,79 € 5+ 21,45 € 10+ 17,63 € 50+ 16,49 € 100+ 16,48 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
AFBR-390575RZ
AFBR-390575RZ - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 5.25 V, 5 Mbaud

3677039

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 5.25 V, 5 Mbaud

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 23,86 € 5+ 21,46 € 10+ 18,69 € 50+ 17,73 € 100+ 16,79 € 250+ 15,72 € Daha Fazla Fiyatlandırma...

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
650nm 5.25V 5Mbaud -
AFBR-5803Z
AFBR-5803Z - Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450025

Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 28,96 € 5+ 27,26 € 10+ 22,41 € 50+ 20,97 € 100+ 20,26 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-5803AZ
AFBR-5803AZ - Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

9450041

Fiber Optic Transceiver, Duplex SC Port, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 31,87 € 5+ 29,99 € 10+ 24,65 € 50+ 23,06 € 100+ 22,30 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps -
AFBR-5921ALZ
AFBR-5921ALZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 2.125 Gbps

2497331

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 2.125 Gbps

FOXCONN

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 31,07 € 5+ 29,26 € 10+ 27,45 € 50+ 25,98 € 100+ 24,51 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 2.125Gbps -
AFBR-5803ATZ
AFBR-5803ATZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

2917785

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 31,87 € 5+ 29,99 € 10+ 24,65 € 50+ 23,06 € 100+ 23,05 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
1300nm 5V 100Mbps AFBR-5800Z Series
AFBR-5803ATQZ
AFBR-5803ATQZ - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

3605882

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 25,19 € 5+ 23,84 € 10+ 20,32 € 50+ 19,88 € 100+ 19,61 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 100Mbps AFBR-5800Z Series
AFBR-5903AZ
AFBR-5903AZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps

9450122

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 51,43 € 5+ 42,61 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
1300nm 3.3V 100Mbps -
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247692

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Port, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 50,22 € 5+ 45,91 € 10+ 42,83 € 50+ 39,46 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 1.25Gbps -
FL SFP SX
FL SFP SX - Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

3285268

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1 Gbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 209,44 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
850nm 3.3V 1Gbps SFP Series
AFBR-5972EZ
AFBR-5972EZ - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

3677042

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 22,97 € 5+ 21,74 € 10+ 18,54 € 50+ 18,20 € 100+ 17,88 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
650nm 3.3V 250Mbaud -
AFBR-59E4APZ
AFBR-59E4APZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

2393416

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 48,92 € 5+ 44,73 € 10+ 41,72 € 50+ 38,43 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3VDC - -
AFBR-59E4APZ-LH
AFBR-59E4APZ-LH - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

3677043

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 54,98 € 5+ 50,36 € 10+ 44,32 € 50+ 43,14 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
1308nm 3.3V 125Mbaud -
AFBR-395050RZ
AFBR-395050RZ - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 5.25 V, 50 Mbaud

3677040

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 5.25 V, 50 Mbaud

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 21,87 € 5+ 19,68 € 10+ 17,12 € 50+ 16,26 € 100+ 15,39 € 250+ 14,41 € Daha Fazla Fiyatlandırma...

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
650nm 5.25V 50Mbaud -
FL SFP FX SM
FL SFP FX SM - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

3285265

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 100 Mbps, SFP Series

PHOENIX CONTACT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 280,61 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 100Mbps SFP Series
AFBR-5805Z
AFBR-5805Z - TRANSCEIVER, DUPLEX SC ATM

9450076

TRANSCEIVER, DUPLEX SC ATM

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 31,28 € 5+ 27,80 € 10+ 25,03 € 50+ 22,75 € 100+ 20,86 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - -
AFBR-5803AQZ
AFBR-5803AQZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

2917737

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 100 Mbps, AFBR-5800Z Series

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 33,32 € 5+ 31,34 € 10+ 25,77 € 50+ 24,11 € 100+ 24,10 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
1300nm 3.3V 100Mbps AFBR-5800Z Series
AFBR-57E6APZC
AFBR-57E6APZC - Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

2917844

Fiber Optic Transceiver, 1310 nm, 3.3 V, 125 Mbaud

BROADCOM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 47,66 € 5+ 45,50 € 10+ 43,33 € 50+ 40,16 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
1310nm 3.3V 125Mbaud -