PANDUIT Fiber Optic Lead Assemblies

: 33 Ürün Bulundu
Filtre Düzeni:
Filtre Uygulandı
Üretici
= PANDUIT
1 filtre seçildi
33 Ürün Bulundu Sonuçları güncellemek için lütfen "Filtreleri Uygula" düğmesine tıklayın
Min./Maks. Stok Durumu

Hatırla kutucuğu seçildiğinde, en son filtre tercihlerinizi gelecek aramalarınız için kaydederiz

Uyum
Min./Maks. Üretici
Min./Maks. Fibre Optic Connector A
Min./Maks. Fibre Optic Connector B
Min./Maks. No. of Fibres
Min./Maks. Fibre Type
Min./Maks. Lead Length - Metric
Min./Maks. Fibre Diameter
Min./Maks. Product Range
Paketleme

Sözleşme fiyatı ekranı şu anda kullanılamıyor. Gösterilen fiyatlar standart perakende fiyatlarıdır; verilen siparişler işleme alındıktan sonra sözleşme fiyatı uygulanacaktır.

Filtre Uygulandı
Üretici
= PANDUIT
 
Seçilenleri Karşılaştır Karşılaştır (0)
  Üretici Parça No. Sipariş Kodu Açıklama / Üretici
Stok Durumu Fiyatı:
Fiyat
Miktar
Fibre Optic Connector A Fibre Optic Connector B No. of Fibres Fibre Type Lead Length - Metric Fibre Diameter Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
FX1BN1NNNSNM001
FX1BN1NNNSNM001 - FIBRE CABLE, LC-FREE END, MM, 1M

3220759

FIBRE CABLE, LC-FREE END, MM, 1M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 11,71 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - 1Fibres - 1m - -
FX23LSNSNSNM003
FX23LSNSNSNM003 - FIBRE CABLE, DUPLEX SC-SC, MM, 3M

3220765

FIBRE CABLE, DUPLEX SC-SC, MM, 3M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 29,63 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - 2Fibres - 3m - -
FX2ELLNLNSNM001
FX2ELLNLNSNM001 - FIBRE CABLE, DUPLEX LC-LC, MM, 1M

3220766

FIBRE CABLE, DUPLEX LC-LC, MM, 1M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 51,46 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - 2Fibres - 1m - -
FZ2ERQ1Q1SNM001
FZ2ERQ1Q1SNM001 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX

3776908

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 73,27 € 5+ 70,47 € 10+ 67,98 € 25+ 64,26 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 1m 50µm / 125µm Opti-Core Series
F92ERLNLNSNM003
F92ERLNLNSNM003 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 3M

3776902

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 3M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 65,13 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode 3m 9µm / 125µm Opti-Core Series
FX2ERLNLNSNM010
FX2ERLNLNSNM010 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX/10M

3776889

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX/10M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 91,83 € 5+ 88,33 € 10+ 85,22 € 25+ 80,55 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 10m 50µm / 125µm Opti-Core Series
F91BN1NNNSNM001
F91BN1NNNSNM001 - FIBRE OPTICS, LC SIMPLEX TO FREE END, 1M

3776899

FIBRE OPTICS, LC SIMPLEX TO FREE END, 1M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 17,16 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Simplex Free / Stripped End 1Fibres Singlemode 1m 9µm / 125µm Opti-Core Series
FZ2ERLNLNSNM005
FZ2ERLNLNSNM005 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 5M

3776896

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 5M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 85,23 € 5+ 81,98 € 10+ 79,08 € 25+ 74,74 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 5m 50µm / 125µm Opti-Core Series
FZ2ERLNLNSNM001
FZ2ERLNLNSNM001 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 1M

3776892

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 1M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 68,87 € 5+ 66,22 € 10+ 63,89 € 25+ 60,39 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 1m 50µm / 125µm Opti-Core Series
FX2ERLNLNSNM015
FX2ERLNLNSNM015 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX/15M

3776891

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX/15M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 105,37 € 5+ 101,36 € 10+ 97,79 € 25+ 92,43 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 15m 50µm / 125µm Opti-Core Series
FZ2ERLNLNSNM010
FZ2ERLNLNSNM010 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX/10M

3776898

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX/10M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 105,68 € 5+ 101,65 € 10+ 98,06 € 25+ 92,69 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 10m 50µm / 125µm Opti-Core Series
FX2ERLNLNSNM001
FX2ERLNLNSNM001 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 1M

3776882

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 1M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 57,19 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 1m 50µm / 125µm Opti-Core Series
FX2ERLNLNSNM004
FX2ERLNLNSNM004 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 4M

3776885

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 4M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 75,61 € 5+ 72,72 € 10+ 70,17 € 25+ 66,32 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 4m 50µm / 125µm Opti-Core Series
F92ERLNLNSNM002
F92ERLNLNSNM002 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 2M

3776901

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 2M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 74,80 € 5+ 71,95 € 10+ 69,42 € 25+ 65,61 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode 2m 9µm / 125µm Opti-Core Series
F92ERLNLNSNM005
F92ERLNLNSNM005 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 5M

3776904

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 5M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 79,04 € 5+ 76,03 € 10+ 73,34 € 25+ 69,33 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode 5m 9µm / 125µm Opti-Core Series
FZ2ERLNLNSNM002
FZ2ERLNLNSNM002 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 2M

3776893

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 2M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 72,95 € 5+ 70,17 € 10+ 67,69 € 25+ 63,99 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 2m 50µm / 125µm Opti-Core Series
F92ERLNLNSNM004
F92ERLNLNSNM004 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 4M

3776903

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 4M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 77,93 € 5+ 74,97 € 10+ 72,32 € 25+ 68,35 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode 4m 9µm / 125µm Opti-Core Series
FX2ERLNLNSNM007
FX2ERLNLNSNM007 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 7M

3776887

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 7M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 83,73 € 5+ 80,55 € 10+ 77,71 € 25+ 73,45 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 7m 50µm / 125µm Opti-Core Series
FX2ERLNLNSNM002
FX2ERLNLNSNM002 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 2M

3776883

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 2M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 59,49 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 2m 50µm / 125µm Opti-Core Series
F92ERLNLNSNM007
F92ERLNLNSNM007 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 7M

3776905

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 7M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 81,22 € 5+ 78,12 € 10+ 75,36 € 25+ 71,23 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode 7m 9µm / 125µm Opti-Core Series
FZ2ERLNLNSNM003
FZ2ERLNLNSNM003 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 3M

3776894

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 3M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 65,27 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 3m 50µm / 125µm Opti-Core Series
FZ2ERLNLNSNM007
FZ2ERLNLNSNM007 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 7M

3776897

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 7M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 93,39 € 5+ 89,82 € 10+ 86,67 € 25+ 81,92 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 7m 50µm / 125µm Opti-Core Series
FZ2ERLNLNSNM004
FZ2ERLNLNSNM004 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 4M

3776895

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 4M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 81,15 € 5+ 78,04 € 10+ 75,29 € 25+ 71,17 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 4m 50µm / 125µm Opti-Core Series
F92ERQ1Q1SNM001
F92ERQ1Q1SNM001 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 1M

3776909

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 1M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 79,08 € 5+ 76,06 € 10+ 73,39 € 25+ 69,37 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Singlemode 1m 9µm / 125µm Opti-Core Series
FX2ERLNLNSNM003
FX2ERLNLNSNM003 - FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 3M

3776884

FIBRE OPTICS, LC DUPLEX TO LC DUPLEX, 3M

PANDUIT

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 61,77 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
LC Duplex LC Duplex 2Fibres Multimode 3m 50µm / 125µm Opti-Core Series