Fiber Optic Lead Assemblies

: 1.869 Ürün Bulundu
Filtre Düzeni:
0 filtre seçildi
1.869 Ürün Bulundu Sonuçları güncellemek için lütfen "Filtreleri Uygula" düğmesine tıklayın
Filtreleri uygulamaya devam et veya Sonucu Göster Sonucu Göster
Min./Maks. Stok Durumu

Hatırla kutucuğu seçildiğinde, en son filtre tercihlerinizi gelecek aramalarınız için kaydederiz

Uyum
Min./Maks. Üretici
Min./Maks. Fibre Optic Connector A
Min./Maks. Fibre Optic Connector B
Min./Maks. No. of Fibres
Min./Maks. Fibre Type
Min./Maks. External Diameter
Min./Maks. Lead Length - Metric
Min./Maks. Fibre Diameter
Min./Maks. Product Range
Paketleme

Sözleşme fiyatı ekranı şu anda kullanılamıyor. Gösterilen fiyatlar standart perakende fiyatlarıdır; verilen siparişler işleme alındıktan sonra sözleşme fiyatı uygulanacaktır.

 
Seçilenleri Karşılaştır Karşılaştır (0)
  Üretici Parça No. Sipariş Kodu Açıklama / Üretici
Stok Durumu Fiyatı:
Fiyat
Miktar
Fibre Optic Connector A Fibre Optic Connector B No. of Fibres Fibre Type External Diameter Lead Length - Metric Fibre Diameter Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
FCA-M1FC-LCS-02
FCA-M1FC-LCS-02 - FO CABLE, FC-LC SIMPLEX, OM1, 6.6

4127344

FO CABLE, FC-LC SIMPLEX, OM1, 6.6

L-COM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 13,29 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
0 0 1Fibres Multimode - 2m 62.5µm / 125µm -
FCA-M1LC-STS-15
FCA-M1LC-STS-15 - FO CABLE, LC-ST SIMPLEX, OM1, 49.2

4127351

FO CABLE, LC-ST SIMPLEX, OM1, 49.2

L-COM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 32,37 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
0 0 1Fibres Multimode - 15m 62.5µm / 125µm -
SPC19979
SPC19979 - FIBER OPTIC JUMPER CABLE ST / LC

4337767

 
Yeni ürün
Data Sheet
+
RoHS

FIBER OPTIC JUMPER CABLE ST / LC

MULTICOMP PRO

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 22,06 € 10+ 18,33 € 100+ 17,73 € 250+ 16,55 € 500+ 16,33 € 1000+ 14,53 € 2500+ 12,74 € 5000+ 12,29 € Daha Fazla Fiyatlandırma...

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
FCA-SLCUSTUS15
FCA-SLCUSTUS15 - FO CABLE, LC SIMPLEX-ST, SM, 49.2FT

4127254

FO CABLE, LC SIMPLEX-ST, SM, 49.2FT

L-COM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 30,56 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
0 0 1Fibres 0 - 15m 0 -
FCA-FOK12091P
FCA-FOK12091P - RIBBON FO CABLE, FC-FREE END, 3.3

4127340

RIBBON FO CABLE, FC-FREE END, 3.3

L-COM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 43,86 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
FCA-SFCAFCAD10
FCA-SFCAFCAD10 - FO CABLE, FC DUPLEX-DUPLEX, 32.8FT

4125906

FO CABLE, FC DUPLEX-DUPLEX, 32.8FT

L-COM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 33,02 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
FCA-SLCAE2KAS2
FCA-SLCAE2KAS2 - FO CABLE, LC SIMPLEX-E2000, SM, 6.6FT

4126534

FO CABLE, LC SIMPLEX-E2000, SM, 6.6FT

L-COM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 49,19 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
FCA-SLCAE2KAS10
FCA-SLCAE2KAS10 - FO CABLE, LC SIMPLEX-E2000, SM, 32.8FT

4126532

FO CABLE, LC SIMPLEX-E2000, SM, 32.8FT

L-COM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 78,27 € 5+ 68,47 € 10+ 56,74 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
FOCB043015N10M
FOCB043015N10M - FO CABLE, MINI IP-SC SIMPLEX, SM, 32.8FT

4127368

FO CABLE, MINI IP-SC SIMPLEX, SM, 32.8FT

L-COM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 73,22 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
Mini-IP SC Simplex Mini-IP SC Simplex 1Fibres 0 - 10m 5mm FOCB043015N Series
FCA-SFCAFCAD15
FCA-SFCAFCAD15 - FO CABLE, FC DUPLEX-FC, SM, 49.2FT

4125907

FO CABLE, FC DUPLEX-FC, SM, 49.2FT

L-COM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 51,25 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
FCA-SFCAFCAS2
FCA-SFCAFCAS2 - FO CABLE, FC SIMPLEX-FC, SM, 6.6FT

4125912

FO CABLE, FC SIMPLEX-FC, SM, 6.6FT

L-COM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 14,92 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
FCA-M1FC-LCS-15
FCA-M1FC-LCS-15 - FO CABLE, FC-LC SIMPLEX, OM1, 49.2

4127347

FO CABLE, FC-LC SIMPLEX, OM1, 49.2

L-COM

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 32,37 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
0 0 1Fibres Multimode - 15m 62.5µm / 125µm -
PXF4050BAB
PXF4050BAB - LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

4368463

 
Yeni ürün
RoHS

LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

BULGIN / PARTNER STOCK

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 144,38 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
PXF4054BAB
PXF4054BAB - LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

4368468

 
Yeni ürün
RoHS

LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

BULGIN / PARTNER STOCK

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 169,30 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
88536-6710
88536-6710 - LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

4249679

LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

MOLEX / PARTNER STOCK

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 188,04 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
PXF4055AAB
PXF4055AAB - LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

4368471

 
Yeni ürün
RoHS

LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

BULGIN / PARTNER STOCK

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 142,65 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
PXF4054CAA
PXF4054CAA - LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

4368469

 
Yeni ürün
RoHS

LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

BULGIN / PARTNER STOCK

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 147,30 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
PXF4054CAB
PXF4054CAB - LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

4368470

 
Yeni ürün
RoHS

LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

BULGIN / PARTNER STOCK

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 169,30 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
PXF4055BAA
PXF4055BAA - LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

4368473

 
Yeni ürün
RoHS

LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

BULGIN / PARTNER STOCK

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 152,41 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
2061980-1
2061980-1 - Fibre Optic Cable, Singlemode, 2 Fibres, Mini LC Duplex to LC Duplex, 1 m Length, 9µm / 125µm Dia

4300790

 
Yeni ürün
Data Sheet
+
RoHS

Fibre Optic Cable, Singlemode, 2 Fibres, Mini LC Duplex to LC Duplex, 1 m Length, 9µm / 125µm Dia

TE CONNECTIVITY / PARTNER STOCK

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 277,04 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
Mini LC Duplex LC Duplex - Singlemode - - 9µm / 125µm -
106283-5003
106283-5003 - FIBRE OPTICS LEAD ASSEMBLY

4231087

FIBRE OPTICS LEAD ASSEMBLY

MOLEX / PARTNER STOCK

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 401,75 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
2061980-3
2061980-3 - Fibre Optic Cable, Singlemode, 2 Fibres, Mini LC Duplex to LC Duplex, 3 m Length, 9µm / 125µm Dia

4300791

 
Yeni ürün
Data Sheet
+
RoHS

Fibre Optic Cable, Singlemode, 2 Fibres, Mini LC Duplex to LC Duplex, 3 m Length, 9µm / 125µm Dia

TE CONNECTIVITY / PARTNER STOCK

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 112,52 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
Mini LC Duplex LC Duplex - Singlemode - - 9µm / 125µm -
PXF4055BAB
PXF4055BAB - LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

4368474

 
Yeni ürün
RoHS

LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

BULGIN / PARTNER STOCK

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 174,18 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
PXF4055CAB
PXF4055CAB - LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

4368476

 
Yeni ürün
RoHS

LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

BULGIN / PARTNER STOCK

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 174,18 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -
PXF4054BAA
PXF4054BAA - LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

4368467

 
Yeni ürün
RoHS

LEAD ASSEMBLY FIBRE OPTICS

BULGIN / PARTNER STOCK

Bu ürünü daha önce satın aldınız. Sipariş Geçmişinde Görüntüle

Adet

1+ 147,30 €

Sınırlı Ürün

1 Ürününden minimum sipariş Yalnızca 1'nın katları Lütfen geçerli bir miktar girin

Ekle
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - -